Історія закладу

 

Історія закладу розпочалася в 1988 році,
коли було відкрито ясла-садок № 32 Південної залізниці.
В 1997 році дитячий садок передано в комунальну власність м.Полтави і перейменовано в ясла-садок № 3 «Червона калинонька».
В 2001 році заклад реорганізований в навчально-виховний комплекс: ясла-садок-початкова школа № 3 художньо-естетичного профілю.
З 2004 року заклад перейменовано в Полтавський спеціалізований навчально-виховний комплекс № 3 «Червона калинонька» Полтавської міської ради Полтавської області.

Директор – Бут Любов Вікторівна,
з 1999 року – «Відмінник освіти України».
З 2008 року – лауреат першої  Премії Полтавського міського голови .
В 2012 році отримала звання «Заслужений працівник освіти України».
Вона досвідчений педагог, творча особистість, мудрий керівник, яка вже понад 30 років очолює творчий колектив однодумців.

СНВК № 3 є спеціалізований з художньо-естетичного профілю. Проводиться поглиблена робота по залученню дітей до образотворчого мистецтва та різноманітних видів музичної діяльності. Для цього створені необхідні умови: центр естетичного розвитку (обладнаний навчальний кабінет), музична зала і постійно діючі виставки дитячих робіт (малювання, ліпка). Подальший розвиток творчих здібностей дітей реалізується через роботу гуртків, які працюють на базі закладу.

У  закладі працюють 60 осіб, з них 30 педагогів, навчається і
виховується  445 дітей:
— дошкільні групи – 9 груп (2 раннього і 7 дошкільного віку) –
 280 дітей;
— класи початкової школи – 1,2,3,4 клас – 125 учнів.

У закладі впроваджуються ефективні програми і методики, творчо-розвивальні технології: міжнародна програма «Self-Esteem» (виховання позитивної самооцінки особистості), методики М.Зайцева, І.Ликової, Л.Шульги, О.Щолокової, Л.Ващенко, розвивальні ігри Б.Нікітіна, Воскобовича, ейдетика (розвиток образного мислення), метод моделювання, коректурні таблиці.

                         Для різнобічного гармонійного розвитку дітей у спеціалізованому навчально-виховному комплексі працюють гуртки:

 

«Червона калинонька»
хореографічний гурток,
     керівник –

Гресь Вікторія Михайлівна;

Кіокушин Карате —
спортивний гурток ,
   тренер

Гордін Олександр Сергійович;

 

В молодших, середніх та старших групах працюють гуртки художньо-естетичного спрямування, заняття в яких ведуть вихователі груп.

В результаті кропіткої, систематичної, злагодженої співпраці колективу комплексу та сім’ї, діти в «Червоній калиноньці» ростуть здоровими, щасливими та розумними, творчими і винахідливими.

«Дитинство — найважливіший період людського життя, не підготовка до майбутнього життя, а справжнє, яскраве, самобутнє, неповторне життя. І від того, як пройшло дитинство, хто вів дитину за руку в дитячі роки, що увійшло в її розум і серце з навколишнього світу, — від цього у вирішальній мірі залежить, якою людиною стане сьогоднішній малюк».

 В.А.Сухомлинський