Окт 07

Екскурсія до м. Горішні Плавні

Учні 4 класу надовго запам’ятають екускурсію до м. Горішні Плавні. Діти відвідали Полтавський Гірничо-збагачувальний комбінат, який є основним експортером залізної руди в Україні (85%). Виявляється, автомобілі BMW, Audi, Volkswagen, Mercedes робляться з нашого заліза!
Кар’єр Полтавського гірничо-збагачувального – один з найбільших кар’єрів у світі. Глибина його близько 300 метрів, а ширина досягає 8 кілометрів! У цій чаші проходить 420 км автомобільних і 215 км залізничних шляхів, по яких руду доставляють на поверхню. З оглядового майданчика діти спостерігали роботу найбільш великовагових машин у світі – кар’єрних самоскидів, вантажівок марок Caterpillar (США) БелаЗ (Білорусія), Komatsu (Японія). Панорама кар’єра вражає!
А з містичної точки зору кар’єр – це місце сили, де можна спілкуватися з вищими світами. Раніше тут був курган давніх аріїв, який світився ночами. Місцеві жителі побудували на його місці церкву, а сам кар’єр стали називати аномальної зоною, так як там часто траплялися нез’ясовні явища. Звичайно кожен собі на згадку знайшов «золотий самородок», а можливо і два .
Також ми відвідали «Козацьке село – КЕЛЕБЕРДА» (Преображенська церква на кам’янистому мисі Дніпра, пам’ятник Тарасу Бульбі, граніт віком понад 3 млрд.-“Камень Любові))
Село Келеберда – одне з найдавніших поселень в Україні.

Окт 07

Vuln!! Path it now!!

Vuln!! Path it now!!

Vuln!! Path it now!!<br />